Kto sme?

Naša firma vznikla v roku 1991 so zameraním na vodoinštalačné a kúrenárske práce. Avšak, nedostatok kvalitných potrieb a materiálov v okolí, nielen pre tento sektor, nás donútil v roku 2003 otvoriť predajňu ako výrazného hráča na trhu a pomoci spotrebiteľom. Sme rodinná spoločnosť. My všetci, ktorí tu spoločne pracujeme, sme rodina.

S naším sortimentom sa snažíme zákazníkom ponúknuť samozrejme kvalitu, s ktorou sa v iných predajniach v širokom okolí nestretnú. Snažíme sa nedržať v našej predajni lacné „čínske“ produkty a z toho vyplýva, že nemôžeme mať všetko najlacnejšie tak, ako ostatní predajcovia v okolí s “čínskymi” produktami. My chceme nášmu zákazníkovi dodať produkty vo vynikajúcej kvalite, za prijateľné ceny, ktoré už často cenovo atakujú práve lacné „čínske“ produkty. My sa držíme hesla že: „žiadny zákazník nie je taký bohatý, aby si jednu vec kupoval 2-krát“. Prečo by si mal zákazník kupovať práve ten najlacnejší sortiment, keď si môže trošku priplatiť a má zaručene po starostiach. Snažíme sa predávať produkty o ktorých sme “vnútorne” presvedčení, že patria k tomu najlepšiemu, čo môžeme zákazníkom ponúknuť.

Aj naďalej ponúkame vodárenské, kúrenárske a plynárenské práce s kompletnou dodávkou materiálu. Pravidelne absolvujeme taktiež rôzne školenia s možnosťou získania oprávnení na vykonávanie odborných montážnych prác v oblasti v ktorej pôsobíme.

Služby, ktoré poskytujeme, majú jeden cieľ – a tým je spokojný zákazník. Krédo, že Šimurda poradí rád sa v tomto prípade premieňa na dôveru, serióznosť a korektné vzťahy voči klientom. Tím fundovaných pracovníkov, ktorí pravidelne absolvujú produktové školenia priamo u výrobcov alebo importérov, vytvára u nás prostredie, v ktorom sa každému zákazníkovi dostane odbornej rady a pomoci.

index
S firmou Šimurda s.r.o. sme boli veľmi spokojní, so všetkým nám poradili a ochotne vysvetlili. Mali sme od nich vyriešené celé kúrenie pre náš dom. Zároveň vybavili dotáciu na tepelné čerpadlo. Určite odporúčame.
Jana F.
Námestovo
X