Vzhľadom na stále stúpajúce požiadavky zákazníkov na kvalitu výrobkov sme v roku 2013 začali exkluzívnu spoluprácu pre Slovenskú republiku so Švajčiarskou spoločnosťou Taconova.

Švajčiarska spoločnosť Taconova Group AG je už 50 rokov zárukou kvality v produktoch pre vyvažovanie, reguláciu, zmiešavanie, odvzdušňovanie a solárny ohrev. Spoľahlivou technikou je veľkým prínosom pre životné prostredie a je známa na všetkých kontinentoch sveta vďaka celosvetovo stúpajúcim požiadavkám po prvotriednej kvalite a spoľahlivom servise.

Ponúka kompatibilné, trhom osvedčené produkty, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a zaručujú maximálny výkon, ktorý presvedčí zákazníkov, pretože Taconova spracováva iba prvotriedny materiál a preto majú výrobky Taconova dlhoročnú životnosť. Výrobky Taconova presviedčajú projektantov, špecializované obchody, inštalatérov, investorov a v konečnom dôsledku aj koncových užívateľov svojou spoľahlivosťou, bezúdržbovou konštrukciou a vysokým pomerom výkon / cena. Na výrobky Taconova sa možete 100%-ne spoľahnúť. Dnes, ale aj v budúcnosti.

Ich vlastné vývojové oddelenie generuje priebežne nové patenty a dbá na to, aby ich vyrobný program vyhovoval taktiež budúcim požiadavkám. Skvelým príkladom vývojových schopností firmy Taconova je vyvažovacia armatúra Setter Bypass - unikátna konštrukcia v hydraulickom vyvažovaní. Jednoduchosťou inštalácie a obsluhy posúvajú tieto armatúry "laťku" na najvyšší stupeň. Ďalším skvelým riešením sú odovzdávacie stanice pre prípravu čerstvej vody a solárne nabíjacie zásobníkove stanice. Oboje patrí k ich špičkám, čo sa týka optimálneho využitia solárnej energie.

PREDNOSTI:

  • Kvalita: Švajčiarske špičkové výrobky s certifikovaným systémom riadenia ISO 9001.
  • Odborná podpora pri projektovaní a telefonické poradenstvo s profesionálnou medzinárodnou službou zákazníkom.
  • Nízke náklady na projekty a realizáciu: dokonalý sortiment so vzájomne kompatibilnými a optimálne zladenými produktami.
  • Bezúdržbové, alebo na údržbu nenáročné výrobky.
  • Nové technológie a výrobky pre alternatívne formy energie.
  • Taconova sa riadi zásadami chovania v súlade s hodnotami a etickým základom spoločnosti.