Našli ste niekde lepšiu cenu? Zavolajte, napíšte nám, alebo pošlite link na daný tovar s cenou u konkurencie a my sa Vám pokúsime pripraviť ponuku s ešte lepšou cenou!

Výhodou nášho e-shopu je, že zastupujeme všetky svetovo osvedčené značky a ponúkame kompletný rad ich produktov. V našom e-shope sme pre Vás pripravili komplexnú ponuku a nechávame len na Vás, ktorý výrobok Vám najlepšie vyhovuje. Veríme, že oceníte našu snahu nebyť ako "predavačmi v kamenných obchodoch", ktorí sú logicky vyškolení iba na predaj tých značiek, ktoré ponúkajú a nemožno teda očakávať, že poskytnú zákazníkom absolútne nestranné rady.

Ponúkame Vám široký výber produktov za nízke ceny!

Hľadáte tovar, ktorý nemáme v ponuke a chcete ho mať za najlepšiu cenu? Aj keď sa snažíme postupne pridávať stále väčší zoznam ponúkaných výrobkov, naše možnosti sú obmedzené a dajte nám preto prosím vedieť, o ktorý tovar máte záujem, pošlite nám link s cenou u konkurencie a pokúsime sa Vám poslať ponuku s lepšou cenou na daný tovar.

Pretože nám na zákazníkoch záleží...

Naše ceny na e-shope sa môžu líšiť od cien v našej kamennej predajni a preto pre výhodnejšie nakupovanie využite práve náš e-shop!