Vážený zákazník.
Prečitajte si, akým spôsobom príde objednaný tovar k Vám.
 
Rozvoz tovaru, ako sú plynové kotly, potrubia, radiátory, čerpadlá a další sortiment realizujeme prepravnou spoločnosťou Geis. Dodanie býva vždy na druhý den od nášho odoslania. Vodič Vám vždy zatelefonuje dopredu a overí si či sa nachadzáte na mieste a možete prebrať tovar. Pri tomto druhu prepravy je možná platba predfaktúrou alebo na dobierku, priamo vodičovi spoločnosti Geis na mieste dodania.
Menšie objednávky, ako sú termostaty, či regulácie kotlov sú posielané na dobierku Slovenskou poštou. Výhodou je hlavne nižšia cena.
Tovar náročnejší na prepravu, ako solárne zostavy, systémové dosky (polystyrén) a tažké kotly na pevné palivá, je možné vyviesť v týždenných intervaloch, kde je platba možná predfaktúrou alebo priamo vodičovi spoločnosti Geis v hotovosti.
 
Pri vytváraní objednávky si zvolíte ako chcete platiť a akým spôsobom chcete tovar dodať. Každopádne Vám vždy zavoláme a overíme spôsob dopravy. Ostatné informácie ohľadom dopravy, logistiky sú k dispozícii na telefónnom čísle: 0910 595 353 alebo na velkoobchodtzb@orava.sk.
 

Kotly BUDERUS a ATTACK posielame zákazníkom priamo od výrobcov a dopravné náklady sú vo výške 4,80Eur. Platba je možná iba na predfaktúru alebo v hotovosti na predajni. Nie je možné zaplatiť kotol priamo pri dodaní, pretože šofér výrobcu peniaze NEPREBERÁ!!!